Legyünk óvatosak a gáz kapcsán is!

Gázellenőrzést vállaló cég keresi fel mostanság Kaplony lakosait is. Szakemberek elmondása szerint ugyan alapvetően törvényes a cselekedetük, azonban érdemes óvatosnak lennünk.

Ugyanis többéves szerződést írathatnak alá velünk, és ebben akár előre nem jelzett kiadások is lehetnek. Érdemes tehát legalább egynapos gondolkodási időt kérni, időközben más vállalkozások ajánlatát is kérni – például javallott a legnagyobb, a hagyományos szolgáltatóét is.

És csak mindezek után írjunk alá bármit!

Mostanság a cég gázszivárgást keres. Többnyire talál is… Egyesek elmondása szerint vissza-visszaélnek a felhasználók jóhiszeműségével. Összességében tehát ugyan alapvetően jogos az, hogy felkeresnek minket, de mielőtt elköteleznénk magunkat, érdemes több, már ismert szakembert is megkérdeznünk.