Ne használjuk az ivóvizet locsolásra! A vízszolgáltató tisztelettel kéri a kaplonyi lakosokat, hogy a kánikulára való tekintettel ne használják locsolásra a vizet. Ma már narancssárga jelzés van érvényben, azaz akár 37 Celsius-fok feletti hőmérséklet is kialakulhat.
